home  Strona główna  |  send  Poleć znajomemu
 
   
 
Aktualności
 
2014-05-14
Akademia Gitary laureatem konkursu Gwiazdy Wielkopolski

Rozstrzygnięto konkurs organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Kapituła konkursu wybrała laureatów w piątek 9 maja, wyróżniając 5 projektów z wielu dziedzin życia. O wyborze decydowali także mieszkańcy regionu, biorący udział w głosowaniu.

Festiwal Akademia Gitary zwyciężyła w kategorii „Atrakcja turystyczna i kulturalna”, pokonując blisko 40 projektów finansowanych z funduszy europejskich. Jurorzy docenili projekt zwłaszcza za jego wymiar społeczny, jakość oferty kulturalnej oraz zasięg imprezy.

Celem konkursu jest zaprezentowanie w ramach dobrych praktyk projektów, które zostały zrealizowane lub ukończone dzięki środkom unijnym w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, w okresie od stycznia 2012 r. do sierpnia 2013 r.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w środę, 14 maja od godz. 18:00 podczas Gali Funduszy Europejskich w Sali Ziemi na Międzynarodowych Targach Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14.

Więcej o konkursie: http://www.wrpo.wielkopolskie.pl/index.php/81-szukaj/2922-projekt-budowy-elektrowni-wodnej-zwyciezca-w-konkursie-gwiazdy-wielkopolskie
   
 
 
 
 
 
replicas relojes replika órák replica rolex orologi replica rolex replica